facebook twitter Google Plus
Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı 2 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 25. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 25. bölümü ile 2 ekim 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Asiye nikahtan vazgeçmiştir ve nikah gününü iptal etmiştir. Sebebini öğrenmek isteyen Çetin çok tehlikeli bir adım atar. Asiye'nin sevdiği adamı durdurmak için fazla bir seçeneği yoktur ve bu seçim çok daha farklı bir gece yaşanmasına etken olur.
Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Ekmek 25. bölüm 2. Fragmanı 2 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Ekmek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Ekmek 25. bölümde neler olacak,Kara Ekmek 25. bölüm yeni sezon fragmanı,Kara Ekmek 25. bölüm konusu,Kara Ekmek 25. bölüm özeti,Kara Ekmek 2.tanıtım fragmanı,Kara Ekmek yeni sezon fragmanı, Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Ekmek 25. Bölüm 2. Fragmanı özeti