facebook twitter Google Plus
Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı 9 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 26. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 26. bölümü ile 9 ekim 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Asiye Çetin'den kendisine güvenmesini ister. Fakat kendisini Aslan'ın önüne atmasının da cevabını veremez. Aslan ikilinin arasını açmaya çalışır fakat onların arasında ki bağ daha da kuvvetlenir.
Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Ekmek 26. bölüm 2. Fragmanı 9 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Ekmek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Ekmek 26. bölümde neler olacak,Kara Ekmek 26. bölüm yeni sezon fragmanı,Kara Ekmek 26. bölüm konusu,Kara Ekmek 26. bölüm özeti,Kara Ekmek 2.tanıtım fragmanı,Kara Ekmek yeni sezon fragmanı, Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Ekmek 26. Bölüm 2. Fragmanı özeti