facebook twitter Google Plus
Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 26. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 27. bölümü ile 16 ekim 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Asiye bebeğini kucağına almaya bir adım da yakınlaşır. Selim'in beyin kanaması geçirmesi Asiye'nin başından aşağı kaynar sular dökülmesiyle sonuçlanır. Aslan'ın yeni oyunu Asiye'yi zora sokacaktır. Asiye'nin babasıyla görüşmüş olması kardeşi Mine ile aralarını açmıştır. Asiye'nin Aslan için kendisini terk etmesini kabullenemeyen Çetin harekete geçer.
Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Ekmek 27. bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Ekmek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Ekmek 27. bölümde neler olacak,Kara Ekmek 27. bölüm yeni sezon fragmanı,Kara Ekmek 27. bölüm konusu,Kara Ekmek 27. bölüm özeti,Kara Ekmek 2. tanıtım fragmanı,Kara Ekmek yeni sezon fragmanı, Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Ekmek 27. Bölüm 2. Fragmanı özeti