facebook twitter Google Plus
Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı 23 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı özeti: Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 27. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 28. bölümü ile 23 ekim 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Taylan ölümün eşiğindedir. Asiye ise tam bebeğini bulmuşken kaybetmenin endişesi içindedir. Taylan'ın ölümü bir kaza mı yoksa koplomudur? Çetin Asiye'nin neden Aslan ile birlikte olduğunun altında yatan gerçekleri öğrenmeye çalışır. Asiye'nin bebeği tehlikededir.
Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Ekmek 28. bölüm Fragmanı 23 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Ekmek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Ekmek 28. bölümde neler olacak,Kara Ekmek 28. bölüm yeni sezon fragmanı,Kara Ekmek 28. bölüm konusu,Kara Ekmek 28. bölüm özeti,Kara Ekmek 2. tanıtım fragmanı,Kara Ekmek yeni sezon fragmanı, Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Ekmek 28. Bölüm Fragmanı özeti