facebook twitter Google Plus
Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 28. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 29. bölümü ile 30 ekim 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Asiye kızını bulma umuduyla arayış içerisindedir. Kızının Semra'nın kucağında nasıl bir sona gideceğinden habersizdir. Tam Çetin Asiye'nin yanında olmaya başlamışken telefonuna gelen bir fotoğraf tüm dengeleri değiştirir. Asiye büyük bir yalan ve tuzağın içerisindedir.
Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Ekmek 29. bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Ekmek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Ekmek 29. bölümde neler olacak,Kara Ekmek 29. bölüm yeni bölüm fragmanı,Kara Ekmek 29. bölüm konusu,Kara Ekmek 29. bölüm özeti,Kara Ekmek 2. tanıtım fragmanı,Kara Ekmek son bölüm fragmanı, Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Ekmek 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti