facebook twitter Google Plus
Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı 06 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı özeti: Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 29. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 30. bölümü ile 6 kasım 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Kendisini öldürmek isteyenlerden kaçan Taylan hastaneden sessizce kaçmıştır. Taylan bir karar vermelidir ya saklanacak ya da ortaya çıkacaktır. Dayısının ölmediğini öğrenen Çetin Taylan'la tartışır. Bu tartışma Asiye ve Çetin ilişkisini de çok etkileyecektir. Asiye bebeğinin öldüğünü düşünerek Aslan'a silahı çeker fakat duydukları karşısında hareketsiz kalır. Taylan'ın öldüğünü sanan Ömer Belenoğlu aile reisliğini için harekete geçer.
Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Ekmek 30. bölüm Fragmanı 06 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Ekmek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Ekmek 30. bölümde neler olacak,Kara Ekmek 30. bölüm yeni bölüm fragmanı,Kara Ekmek 30. bölüm konusu,Kara Ekmek 30. bölüm özeti,Kara Ekmek 2. tanıtım fragmanı,Kara Ekmek son bölüm fragmanı, Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı özeti