facebook twitter Google Plus
Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 34. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 35. bölümü ile 11 aralık 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Asiye ve Çetin balayına gitmek için hazırdır fakat ansızın gelen mezar taşı herkeste şok etkisi yaratır. Mezar taşının üzerinde yazan tarih Asiye ve Çetin'in evlendikleri gündür.
Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Ekmek dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Ekmek 35. bölümde neler olacak,Kara Ekmek 35. bölüm yeni bölüm fragmanı,Kara Ekmek 35. bölüm konusu,Kara Ekmek 35. bölüm özeti,Kara Ekmek 2. tanıtım fragmanı,Kara Ekmek son bölüm fragmanı, Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Ekmek 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti